Najczęściej kupowane

Jest 130 produktów.


Pokazano 1-12 z 130 pozycji
Łapki niemowlęce z kroszetką 1/2

Łapki niemowlęce z kroszetką 1/2

Niedrapki uszyte są z mięciutkiej,delikatnej bawełny. Mają wszytą delikatną gumkę, dzięki której łapki nie zsuwają się z rączek maleństwa. Ozdobione są śliczną kroszetką.Niedrapki chronią buzię maleństwa przed podrapaniem.rozm. 1 - dla wcześniaczków

Czapka niemowlęca 36/40

Czapka niemowlęca 36/40

Czapeczka wykonana z delikatnej i mięciutkiej bawełny typu Jersey.Wykończona została lamówką. Posiada sznureczki, dzięki którym nie będziezsuwać się z główki naszego maleństwa.

Little Princess wyprawka 56/62

Little Princess wyprawka 56/62

5 częściowa wyprawka niemowlęca, wykonana z najwyższej jakości bawełny.W jej skład wchodzi body, półśpioch, buciki, czapka i łapki niedrapki. Zdobiona pięknym sitodrukiem, odpowiednia dla małej księżniczki.Produkt w 100% wykonany w Polsce.

Little Prince wyprawka 56/62

Little Prince wyprawka 56/62

5 częściowa wyprawka niemowlęca, wykonana z najwyższej jakości bawełny.W jej skład wchodzi body, półśpioch, buciki, czapka i łapki niedrapki. Zdobiona pięknym sitodrukiem, odpowiednia dla małego księcia.Produkt w 100% wykonany w Polsce.

Balonik pajac 50/74

Balonik pajac 50/74

Rewelacyjny pajac wykonany z wysokogatunkowej, bardzo miękkiej bawełny zapewnia zadowolenie każdego z naszych Milusińskich.Rozpięcie z przodu oraz w kroczu gwarantuje wygodę podczas ubierania.

ROSE Półśpiochy 50-74

ROSE Półśpiochy 50-74

Niezwykle dziewczęca kolekcja ROSE ozdobiona delikatnym kwiecistym nadrukiemwykonanym w najnowszej technologii ECO DRUKU CYFROWEGO.