Najczęściej kupowane

Pokazano 1-9 z 165 pozycji
Pokazano 1-9 z 165 pozycji
 • Little Princess wyprawka 56/62

  5 częściowa wyprawka niemowlęca, wykonana z najwyższej jakości bawełny.W jej skład wchodzi body, półśpioch, buciki, czapka i łapki niedrapki. Zdobiona pięknym sitodrukiem, odpowiednia dla małej księżniczki.Produkt w 100% wykonany w Polsce.

 • Majtki z ceratką 1/2

  Majtki z ceratką wykonane zostały z milutkiej bawełny typu Jersey,wewnątrz obszyte są delikatną, nieprzemakalną ceratką.Po bokach zapinane są na dwa rzepy.

 • Little Prince wyprawka 56/62

  5 częściowa wyprawka niemowlęca, wykonana z najwyższej jakości bawełny.W jej skład wchodzi body, półśpioch, buciki, czapka i łapki niedrapki. Zdobiona pięknym sitodrukiem, odpowiednia dla małego księcia.Produkt w 100% wykonany w Polsce.

 • Bucik polar

  Buciki wykonane z cieplutkiego i milutkiego w dotyku polaru.Idealne dla naszego Maleństwa zarówno w chłodniejsze dni jak i po kąpieli.Buciki są wygodne do zakładania na stopki naszej pociechy,zakończone są delikatnym ściągaczem.

 • Little łapki niedrapki

  Niezastąpione już od pierwszego dnia życia.NIEDRAPKI są niezwykle przydatne, szczególnie dla najmłodszych niemowląt, aby zabezpieczyć je przed podrapaniem sobie buźki.DELIKATNE, NIEUCISKAJĄCE wykończenie.Będą doskonałym i słodkim uzupełnieniem każ