Artykuły do chrztu

Wyjątkowa kolekcja na wyjątkowy dzień.

To właśnie tutaj Rodzice, jak i Chrzestni znajdą wszystkie niezbędne ubrania i akcesoria, które mogą przydać się podczas przygotowań do wyjątkowego wydarzenia jakim jest Chrzest Święty nowego członka rodziny. Pragniemy aby nasze wyroby podkreślały wyjątkowość tej uroczystości

Aktywne filtry

Poszewka jasiek elana

Poszewka jasiek elana

Śliczna haftowana poszewka na jasiek z tkaniny elanobawełnianej.Górna część poszewki zdobiona jest przepięknym haftemoraz śliczną koronką w kolorze poszewki.Doskonale nadaje się jako ubranie poduszeczki do Chrztu.

Rożek atłasowy

Rożek atłasowy

Przepięknie haftowany rożek nieusztywniany z tkaniny atłasowej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

Rożek elanobawełniany

Rożek elanobawełniany

Przepięknie haftowany rożek z tkaniny elanobawełnianej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

Śpiwór atłas niem.

Śpiwór atłas niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny atłasowej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.

Śpiwór elana niem.

Śpiwór elana niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny elanobawełnianej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.