Artykuły do chrztu

Wyjątkowa kolekcja na wyjątkowy dzień.

To właśnie tutaj Rodzice, jak i Chrzestni znajdą wszystkie niezbędne ubrania i akcesoria, które mogą przydać się podczas przygotowań do wyjątkowego wydarzenia jakim jest Chrzest Święty nowego członka rodziny. Pragniemy aby nasze wyroby podkreślały wyjątkowość tej uroczystości

Jest 5 produktów.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Poszewka jasiek elana

Poszewka jasiek elana

Śliczna haftowana poszewka na jasiek z tkaniny elanobawełnianej.Górna część poszewki zdobiona jest przepięknym haftemoraz śliczną koronką w kolorze poszewki.Doskonale nadaje się jako ubranie poduszeczki do Chrztu.

Rożek atłasowy

Rożek atłasowy

Przepięknie haftowany rożek nieusztywniany z tkaniny atłasowej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

Rożek elanobawełniany

Rożek elanobawełniany

Przepięknie haftowany rożek z tkaniny elanobawełnianej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

Śpiwór atłas niem.

Śpiwór atłas niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny atłasowej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.

Śpiwór elana niem.

Śpiwór elana niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny elanobawełnianej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.