Śpiworki

Dzieci bywają aktywne nie tylko w dzień lecz również w nocy. Któż z rodziców nie zaznał wstawania aby ponownie okryć małego "wierciocha" ? Z myślą o takich nocnych wędrówkach stworzyliśmy serię funkcjonalnych i praktycznych śpiworków. Zastosowanie mięciutkiej dzianiny nie naraża dziecka na podrażnienia, zapewniając mu bezpieczeństwo i wygodę.

Aktywne filtry

Śpiwór atłas niem.

Śpiwór atłas niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny atłasowej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.

Śpiwór elana niem.

Śpiwór elana niem.

Przepięknie haftowany śpiworek z tkaniny elanobawełnianej. Poszycie wewnętrzne śpiworka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną którą można wyciągnąć,gdy poszycia śpiworka jest prane lub prasowane.

Śpiworek Misiaki jersey 74/86/98

Śpiworek Misiaki jersey 74/86/98

Śpiworek uszyty jest z miękkiej, bawełnianej dzianiny typu jersey.Zapinany na zamek oraz napki, znajdujące się na ramiączkach.Na przodzie znajduje się śliczna, haftowana aplikacja.Śpiworek rewelacyjnie sprawdza się w jesienne i zimowe noce.