Rożki

Rożki dla niemowląt powinny znaleźć się w każdej wyprawce dla noworodka. Są one niezastąpione, szczególnie w pierwszych miesiącach życia. Rożek  szczelnie otula maleństwo, zapewniając spokojny i bezpieczny sen, ułatwia noszenie niemowlaka a także poprawne ułożenie dziecka podczas karmienia. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj wykonanie z najdelikatniejszych tkanin, przyjemnych w kontakcie ze skórą pociechy.

Rożki

Pokazano 1-9 z 11 pozycji
Pokazano 1-9 z 11 pozycji

Aktywne filtry

 • Rożek atłasowy

  Przepięknie haftowany rożek nieusztywniany z tkaniny atłasowej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

 • Rożek elanobawełniany

  Przepięknie haftowany rożek z tkaniny elanobawełnianej.Poszycie wewnętrzne rożka obszyte jest dzianinką ze 100% bawełny.Wypełnione jest oddychającą ociepliną. Zdobiony jest pięknym haftemoraz przepiękna koronką w kolorze rożka.

 • Rożek Misiaki

  Rożek wykonany jest w 100% z mięciutkiej bawełny typu Jersey.Zapinany jest na rzep. Ozdobiony jest śliczną haftowaną aplikacjąoraz falbanką. Rozmiar: 78cm x 78cm

 • Rożek Misiaki usztywniany

  Rożek wykonany jest w 100% z mięciutkiej bawełny typu Jersey.Zapinany jest na rzep, posiada również wiązanie.Rożek usztywniony jest atestowaną pianką, którą można wyjmowaćdo prania. Ozdobiony jest śliczną haftowaną aplikacją oraz falbanką.

 • Rożek Softy

  Delikatny dwukolorowy rożek nieusztywniany wykonany z 100% bawełny typu Jersey.Rożek zapinany jest na rzep. co umożliwia wykorzystanie również jako miękkiego kocyka.Rozmiar: 78cm x 78cm